Kasipuhkuse kaed,

Et anda küünte pidulikum ja elegantne välimus, saate lisada disainile suurepärase kujunduse. Miks Ungaris ei pakuta uusaastaööl parte, kanu ega hanesid? Väsimus on normaalne füsioloogiline protsess, mis põhjustab lihase töö lõpetamise. Varred sõlmilised, gustis. Original Blue Maniküür hõbe ja kulla värviga On piisavalt uusi ja ebatavalist tehnikat, kuid paljud celabriti on teda juba ise proovinud.

Naelaproovid uue aasta jaoks. Vali moodne küünte disain uue aasta

Millist riiki peetakse jõulude ajalooliseks kodumaaks. Okaspuu viktoriin. Celeste - jõulupuu sünnikoht Tervis Mitu aastatuhandet tagasi tuli aasta sügisel või kevadel. Kui võtta näiteks Vana-Venemaa, siis siin langes aasta algus märtsi kuule ja see pidu oli pigem austusavaldus kevadele, soojusele, päikesele ja heale tulevasele saagile.

Lihasväsimus

Esimene kuusk kui uusaasta puu on kirjalikult mainitud Prantsusmaal Alsace'i provintsi kroonikas Saksamaad peetakse aga tema kodumaaks. On olemas legend, et jõululaupäeval jõulukuuse kaunistamise traditsiooni pani aluse Saksa reformaator Martin Luther.

Just tema, naastes koju enne Kodus pani ta jõulupuu lauale ja kaunistas selle küünladega ning pani Petlemma tähe mälestuseks tähe, mis näitas teed koopasse, kus Jeesus sündis.

Miks valiti uue aasta puuks kuusk? Tuletage meelde, et meie esivanemad kohtlesid puid elusolenditena.

Uusaasta joonised küünedel

Venemaal oli kask selline kollane salv liigestele austatud kultuspuu. Juba ammustest aegadest peeti rohelist, lõhnavat, kaunist metsa kuuski muinassakslaste seas rahupuuks. Pole juhus, et enne lahinguid kogunesid sõdurid just kuuse juurde nõu kasipuhkuse kaed, lootes tema kaitset saada. Ja ka sellepärast, et see puu personifitseeris surematust, truudust, kartmatust, väärikust, närbumise saladust, igavest noorust.

Aja jooksul tekkis komme heas tujus leevendada, et talvituvad igihaljastes kuuseokstes, kaunistades selle kohevaid oksi kingitustega. See komme sündis Saksamaal ja hiljem sõid hollandlased ja inglased kummardusriituse ära. Samuti on teada, et XVI sajandil oli Kesk-Euroopas jõuluõhtul kombeks laua keskele panna väike pöögipuu, mida kaunistasid mees keedetud väikesed õunad, ploomid, pirnid ja sarapuupähklid. Peaasi, et see oleks mänguasja suurus.

Alguses riputati laest maiustuste ja õuntega väikesed jõulupuud ning alles hiljem sai tavaks kaunistada külaliste toas üks suur jõulupuu.

Litrid ja rhinestones

Peeter Esimene ja esimene jõulupuu Kasipuhkuse kaed on uusaastapuu komme pärit Petrine'i ajastust. Tsaari See dekreet esitas ka soovitused uusaasta puhkuse korraldamiseks. Ja see oli esimene uusaasta auks korraldatud saluut. Kuuse osas usuti umbes aastat tagasi, et uueks aastaks kaunistatud jõulupuu muudab negatiivsed jõud positiivseteks.