Eemaldage heitgaas

Sisu: Kui otsite soodsamat viisi mootorratta valjemate heitgaaside loomiseks, kaaluge libisevate heitgaaside summuti osas aukude puurimist. Sisestage libiseva heitgaasi väljalasketoru avaus ja lõigake väljalaskekoonust kinni hoidev keevisõmblus toru sees. Koonust ei paigaldata uuesti, nii et ärge muretsege selle kuju säilitamise pärast lõikamise ajal. Winter tyres limit Talverehvide kiirusepiirang Valige kiirus või lülitage funktsioon välja.

Kuidas mootorratta väljalasketoru välja puurida Auto Auto Kui otite oodamat viii mootorratta valjemate heitgaaide loomiek, kaaluge libievate heitgaaide ummuti oa aukude puurimit.

mis salv on liigeste poletikus parem seen peatada liigeste ravi

Heitgaai ieehitatud varutõkete eemaldamine makimeerib ka heitgaaide heli. Sisu: Kui otsite soodsamat viisi mootorratta valjemate heitgaaside loomiseks, kaaluge libisevate heitgaaside summuti osas aukude puurimist.

mida teha valu olalihast rohi liigeste haiguste jaoks

Heitgaasi sisseehitatud varutõkete eemaldamine maksimeerib ka heitgaaside heli. Enne sellise protseduuri proovimist tutvuge seadustega, mis reguleerivad teie riigi heitgaaside müra.

  • Kui ravida valu olaliidete parast 50 aastat
  • Ökosõit | jazztime.ee
  • Sõites vastutustundeliselt ning pöörates tähelepanu kesk¬konna-sõbralikule sõitmisele, ei säästa Te koos kütusega mitte ainult raha, vaid annate ka oma panuse kahjulike globaalset soojenemist soodustavate heitmete atmosfääri sattu¬mise vähendamisele.
  • Auto Traat Terminal Socket Pin Eemaldamine Eemaldage Hooldus Vahend Titaani Sulam Uute Tulijate

Heitgaaside müra seadused on riigiti erinevad. Puurimine libiseva heitgaasi peamisse deflektorisse vähendab ka heitgaasivoolu piiranguid, mille tulemuseks on mootori võimsuse suurenemine. Pidage meeles, et heitgaasisüsteemi puurimine tühistab heitgaaside garantii.

kurkuma liigeste poletik astin liigesekreemi hind

Samm 1 Eemaldage mootorratta libisev heitgaas, mis sisaldab summuti. Te töötate heitgaasi summuti osas. Väljalasketoru paigal hoidvate poltide ja klambrite asukohtade järgi järgige kasutusjuhendit või remondijuhiseid.

Kahekordne väljalaskesüsteem: kuidas paigaldada H-toru Kahekordne väljalaskesüsteem: kuidas paigaldada H-toru On dual väljalaskesüsteemi on toru nimetatakse H toru.

Enne libiseva heitgaasi eemaldamist eemaldage kõik vajalikud poldid. Sisestage eemaldage heitgaas heitgaasi väljalasketoru avaus ja lõigake väljalaskekoonust kinni hoidev keevisõmblus toru sees.

Winter tyres limit Talverehvide kiirusepiirang Valige kiirus või lülitage funktsioon välja.

Koonust ei paigaldata uuesti, nii et ärge muretsege selle kuju säilitamise pärast lõikamise ajal. Kui lõikamine on lõppenud, eemaldage väljalaskekoonus.

keskmise sormeliigese artriit pakendi salvi liigestele ja tombeliidestele

See asub väljalasketoru alumise kolmandiku lähedal väljalasketoru teises otsas. Peamine tõkkepuu asub mõni tolli teisest tõkkepuust kõrgemal, heitgaasi libisemise keskel. Märgi see punkt ära.

Vältige aine pikaajalist või korduvat sattumist nahale. Kui tihendusvedelik satub riietele, eemaldage need. Pärast kasutamist peske käed korralikult puhtaks. Esmaabi Nahk Peske vastavat kohta seebi ja veega. Kaebuste korral pidage nõu arstiga.

Veenduge, et iga auk oleks puuritud ühtlaselt ja eelmises etapis märgitud õiges punktis. Heitgaasimärgised jagavad libisemise ümbermõõdu nüüd eemaldage heitgaas asemel kaheksandikeks.

kuidas eemaldada turse liigendist artroosi haiguse liigeste meeste

Veenduge, et iga auk oleks märgitud samale ümbermõõdujoonele kui neli eelnevalt puuritud auku. Nüüd on teie väljalasketorustiku peamisse vaheseinasse puuritud kaheksa auku, mis asuvad üksteise suhtes. Paigaldage äsja puuritud libisev heitgaas ja lülitage mootorratas sisse, et kuulda heli erinevust.

Vajalikud esemed Puurige pooletollise puuriteraga, mis on võimeline metalli lõikama Pöördsae tööriist.