Maiustused liigestes

See pole lihtsalt nii tugev ja hääldatav kui artriidi korral. Oma kuju järgi näevad nad välja nagu nõudepesuharjad, mille "harjaste" vahel on vesi. Suur füüsiline koormus, istuv eluviis, halb pärilikkus, keskkonnakatastroofid süvendavad seda probleemi.. Efekti suurendamiseks segage porgandimahl kurgi mahlaga.

See pole mitte ainult tervislik vaid ka väga nauditav maiuspala teie koerale.

kus liigesevalu parineb

Esimesed tulemused nädala jooksul Kasutamine: Üks maiuspala 5 kg koera kehakaalu kohta. Kui liigeste tervis paraneb, võib nädala pärast hea enesetunde säilitamiseks jätkata 1 maiuspala 10 kg kohta.

Toidulisand aitab tagada mugavuse ja liikuvuse ning stimuleerib naasma aktiivsema eluviisi juurde. Tegu on vedela toidulisandiga, mis sisaldab kõhre, kollageeni ja liigesevedeliku koosteaineid. Toidulisandi tähtsaim koostisosa on hüaluroonhape — liigesevedeliku peamine komponent. See koostisaine esineb vaid vedelal kujul, sellepärast ei leidu seda enamikus pulberlisandites.

Eriti soovitatav nendele tõugudele, kellel on liigesekõhre degeneratsiooniks geneetiline kalduvus — toode aitab artriidi ja degeneratiivse artroosi korral liigeseid taastada, parandada nende talitlust ja liikuvust. Mugav tarvitada — toidulisandi tükid meenutavad maiuspalasid, tänu millele sööb lemmikloom neid meelsasti.

Tervislik toitumine

Pakendis on 70 tükki. Tootja: Beaphar, Holland. Manustada koerale otse suhu või segada sööda hulka.

hurt kogu keha liigeste pohjustada ravi

Enne kasutamist loksutage toodet. Koeral peab olema piisavalt joogivett. Esimesed tulemused ilmnevad 1,5—3 nädala möödumisel.

liigeste ravi rahvavahetus

Heade tulemuste saavutamiseks tuleb täiendsööta kasutada iga päev ühe kuu jooksul. Et toime oleks efektiivne, tuleb seda kasutada alaliselt.

kui luud lomib ja kahjustab liigeseid mida teha

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult loomadele.

vasinud liigesevalu

Säilitada temperatuuril alla 25 ᵒC.