Juhtmete tootlemine, Kaablid, juhtmed, juhtmete kimbud

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni kolm aastat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox. Loe edasi Suurem osa Schleuniger Grupi klientidest on auto- ja masinatööstuse, tööstusautomaatika-, kodutehnika-, multimeedia- ja infotehnoloogiatööstuse ning kommunikatsioonivaldkonna ettevõtted. Otseturustusteated E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Loe edasi GLW müüb oma tooteid vaid spetsialiseerunud edasimüüjate kaudu, tagades nii parima oskusteabe edasiandmise ja klienditeeninduse.

The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.

jooga valutab polve

Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox.

Kaablid, juhtmed, juhtmete kimbud

Kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid. Uue e-privaatsuse direktiivi järgi peame küsima teie nõusolekut küpsiste kasutamiseks.

Kaablid, standardid ja kaabeldus

Luba küpsised Privaatsustingimused — isikuandmete töötlemine E-poe www. Milliseid isikuandmeid töödeldakse? Küpsiste kasutamise ja salvestamise kohta saate lähemalt lugeda siit lehelt link.

Kaablite ja juhtmete ost

Siia küpsiste link lisada. Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

artriit ja liigesevalu

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine. Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ümbris juhtmetele Hama (1,5 m, 30 mm)

Ostuajaloo andmeid ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Arromeetri poidla ravi numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid juhtmete tootlemine e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi klienditugi. E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Isikuandmed: edastamine volitatud töötlejatele Kaupmees hoiab kliendi isikuandmeid, mis on talle teatavaks saanud kasutajakonto registreerimise ja kasutamise käigus, saladuses ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi nõusolekul, v.

E-poe kasutaja nõustub sellega, et kaupmehel on õigus kliendile sobivate teenuste osutamiseks töödelda tema andmeid, sh edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud kaupmehe poolt kliendile teenuse osutamisega. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon juhtmete tootlemine piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi Privacy Shield raamistikuga. E-pood rakendab juhtmete tootlemine füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine e-poe volitatud töötlejatele - isikuandmete töötlemine toimub e-poe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel.

Kirjutage oma ülevaade

Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. Isikuandmetega tutvumine ja parandamine E-poes salvestatud isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi saates e-kirja meie klienditeenindusele [email protected].

The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. Meie veebisait ei toeta Internet Explorer 11 veebilehitsejat. Palun kasutage uuemat veebibrauserit: Ghrome, Safari, Opera, Firefox. Kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid. Uue e-privaatsuse direktiivi järgi peame küsima teie nõusolekut küpsiste kasutamiseks.

Nõusoleku tagasivõtmine Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta saates e-kirja meie klienditeenindusele [email protected] või saates avalduse järgmisel lingil link. Siia unusta salvestatud andmed link. Säilitamine E-poe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni kolm aastat.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

valu liigeste pohjused

Kustutamine E-poodi salvestatud isikuandmed koos kasutajakontoga saab juhtmete tootlemine saates e-kirja meie klienditeenindusele [email protected] või saates avalduse järgmisel lingil link.

Muude isikuandmete kustutamise kohta saate päringu esitada saates e-kirja meie klienditeenindusele [email protected] Andmete kustutamise taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning vajadusel täpsustakse andmete kustutamise perioodi. Ülekandmine E-poodi salvestatud isikuandmete elektroonilise väljavõtte saate kirjutades meie klienditeenindusele [email protected].

Saada sõbrale

Muude isikuandmete ülekandmise kohta saate päringu esitada saates e-kirja meie klienditeenindusele [email protected]. Andmete ülekandmise taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul, kus klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab ülekandmisele kohalduvatest isikuandmetest.

Otseturustusteated E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil profileerimineon kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise kohta, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes, igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

bruises valus liigesed

Vaidluste lahendamine Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel kaupmehe klienditoe kontaktinfo. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon [email protected].