Harja koorega.

Jah, kui nüüd järgi mõelda on sellel võileival ikka päris sarnane efekt. Hiljem on tomateid nimetatud ka punaseks kullaks, sest neis sisalduvad vitamiinid, karotinoidid ja mineraalained on pika ja terve eluea allikaks. Kas on Eesti patsientides pettunud töötas vahepeal Soomes või läbi põlenud ja väsinud. Iris on Alari sõbralik ja aitab alati. Teised pereiikmed aga on ilmselt rahul temaga. Veenduge, et kogu asi kustuks kohe, vastasel juhul põleb paprikapulber ja guljašš omandab mõru maitse.

Olen vana aga arsti tülitada väga harva -olen tõesti terve onud. Aasta tagasi olin külmetysega palavikus, minu jaoks kõrge,38,arst keeldus antibiootikuid kirjutamas, oli kindel ilma mind nägemata, et minul on viiruslik kopsupõletik, aga ei olnud. Õnneks väga tubli abiarst päästis mind ja sain terveks.

Arsti soovitus nahaarstile, esimene võimalus aprillil, seni ole oma haigusega omapead.

Iris Koort

Kristi 4. Jah, on kohti ja asju kus võiks mõelda ja öelda, et ta oleks võinud osavõtlikum olla, kuid need on pisiasjad. Ka minu tütreke on tema juures patsiendiks ja ei saa midagi halba öelda. Kahjuks on aga ta tihtipeale ära ning peame asendusarstihakatise juures käima - vot tema on "hea arst". Mina ütlen diagnoosi ja ravi.

harja koorega

Muidu ei saaks vist iial terveks. Koorti juures käinud ja alati väga rahule jäänud. Ja mina muudkui käisin neil külas.

Pühendatud tomatitele

Ninapidi sisse, silmad kinni ja 1, 2, 3… suur sõõm õhku sisse. Suve tunne tuli peale. Kurbusega pean aga teatama, et selle lõhna kirjeldamiseks ei ole Eesti keele instituut veel sõnalist vastet välja mõeldud.

harja koorega

Mõni ütleb selle kohta kasvuhoonelõhn, aga see ei ole pooltki nii lähedale kui üks rahumeelne ja lohisev mõmin häälikul M. Ja nüüd ongi need jõudnud punasele juba silmad ette teha. Selline kollane pirakas ports headust näeb välja täpselt nii: Tõenäoliselt on kõige lihtsam viis tomatit süüa nii nagu õuna. Aga seda ma eriti ei tee.

Või kui, siis ainult kirsstomatitega nende raksus on kasvuhoones alati hea käia — kommi asemel. Aastad testimist on tõestanud, et basiilik ei ole kohustuslik, töötab edukalt ka ilma.

harja koorega

Kui ma püüdsin mõelda, millega seda mahlast suutäit võrrelda, siis esimese asjana meenus mulle virsik. Nii küps vili, et hammustades alustab magus mahl vägisi sinkavonkalist teekonda mööda kätt allapoole.

harja koorega

Ja hääle järgi otsustades meenutab tegevus rohkem lürpimist kui söömist selle tahkes mõttes. Valage vahepeal vett. Vahetult enne sulgemist lisame sidrunikoori ja hakitud köömne hõõrumise. Kõrvalroaks pakume Pschorris pekileivaküpsetatud pelmeene ja aromaatse kurgisalatiga tilli. Tükelda kringlid, vii piim keemiseni ja kalla kringlid üle, sega hulka munad.

Rõõmsameelne härja-guljašš koorega pelmeenitahvlitega

Ei ole kunagi probleeme olnud, et keeldub analüüse tegemast vms. Alati on olnud kättesaadav ja toetav. Absoluutselt ei ole põhjustust nuriseda, olen õnnelik, et olen tema nimistus. Algul arvasin, et me lihtsalt ei tunne veel üksteist vahetasin aasta tagasi perearsti ja seepärast meil need vestlused ei tomi. Nüüd saan järeldada, et ongi osavõtmatu ja hoolimatu arst.

Ta ei kuula ja nö ei näe midagi ning suhtumine on selline, et pole sul häda midagi.

Kes riisuvad Harju Elektri dividendist koore?

Olengi seni väga hea tervisega olnud, nüüd tekkis traumast põlve häda ja vot abi ei saa, suunamise ortipeedile sain läbi pika lunimise. Samuti minu meestsoost pereliige ei lähe pärast sellist arsti suhtumist küll tükk aega nähtavasti arsti juurde.

harja koorega

Ta teeb oma tööd minuga kiirelt ja tundub hoolimatult. Teised pereiikmed aga on ilmselt rahul temaga.