Preloader

Trump Conception

Trump Conception on jazzi, funki, jazzroki ja maailmamuusika piirimail mängiv 10-liikmeline gruuviorkester. Kollektiivieestvedaja ja lugude autor on bassimängija Janno Trump. Bändi kutsus ta kokku 2015.a kevadel ning täpselt aasta aega hiljem sai valmis nende debüütalbum “One”, mis teenis koheselt muusikaajakirjanike tugeva poolehoiu ning valiti ka Raadio Tallinna poolt “kuu plaadiks”. Albumit esitleti lisaks ametlikele plaadiesitluskontsertidele veel ka festivalil Jazzkaar.

Bassist Janno Trump lõpetas 2012.a G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli basskitarri erialal, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzosakonnas täiendab ta end hetkel magistriõppes. Tänu oma muusikutest vanematele on ta pillimängu ja muusikaga olnud seotud kogu oma teadliku elu. Heliloominguga hakkas bassist tõsisemalt tegelema Otsakoolis, kus tema kompositsioonid pälvisid kahel U. Naissoo nimelisel loomingukonkursil auhinnalise koha. Tema bassimäng on aastate jooksul toetanud väga erinevaid jazz- ja popartiste nii nende plaatidel kui kontsertidel.

Janno Trumpi loomingut aitavad publikuni tuua üheksa head kolleegi, kellega tema muusikutee on aastate jooksul ristunud ning kes kõik kuuluvad vaieldamatult Eesti jazzi noorema generatsiooni tipptegijate hulka.

 

Koosseis:

Janno Trump – basskitarr, kompositsioonid

Madis Muul – klahvpillid

Kalle Pilli – kitarr

Dmitri Nikolajevski – trummid

Caspar Salo – perkussioon

Danel Aljo – tenorsaksofon

Keio Vutt – baritonsaksofon

Allan Järve – trompet

Tanel Kuusk – trompet

Johannes Kiik – tromboon